Osalemine jalgpalli võistlustel8. Märtsil toimusid Elva võimlas saali jalgpalli võistlused milles võtsid osa 12 võistkonda.Väljakul mängiti 5 vs 5. Mänguaeg 12 minutit. Mängiti futsali palliga.Kohtunikud Alik Säde ja Mihkel Teder
Võistlus algas kell 09.00 ja toimus terve päev, kell 18.30 toimus lõpetamine kus autasustati võitjaid meeskondi.
12 võistkonda olid :
A - GRUPP
JK Puhja
Sihva Sihtijad
FC Arbimäe United
Rõngu United
Puhja Noored
RDÜ
B - GRUPP
SUSEX
FC Õieke
Novõe Drusija
Hustler
Linnamehed
BLINNOX
Kuna võistlustel oli palju võistkondi, olid tiimid jaotatud 2. alagruppi.
A- gruppi mängud toimusid kella 9.00- st kella 12.30- ni
Esimese alagrupist pääsesid edasi veerad finaali 4 võistkonda JK Puhja, RDÜ, Rõngu United ja FC Arbimäe United. Kohtunik Mihkel, Teder
B- alagruppi mängud toimusid kella 12.45- 16.30-nialagrupist pääsesid samuti 4 võistkonda BLINNOX, Linnamehed, Novõe Drusija, SUSEX. Kohtunik Alik Säde
Play-off
Kell 16.30 hakkasid pool finaali mängud, kus edasi pääsenud 8 võistkonda jätkasid võistlemist.
Kohamängud hakkasid kell 17.30
SUSEX vs Novõe Drusija mängisid 7-8 kohale
RDÜ vs Rõngu United 5-6 kohale
JK Puhja vs FC Arbimäe United 3-4 kohale
Linnamehed vs BLINNOX 1-2 kohale
I koha saavutas BLINNOX
II koha saavutas võistkond Linnamehed
III koha sai JK Puhja
Teema oli hea ja sisu oli hästi ülesehitatud ja arusaadav. Kui tooks midagi negatiivset välja siis arvatavasti oleks see, et pildil võiks autor olla ja toodud välja kas see on illustreeriv või ongi konkreetsest võistlustest tehtud pilt. Natuke paremini oleks võinud ka teksti paigutada.
VastaKustuta