ARVUSTUS
Puhja Gümnaasium, 11. klassi õpilane
Sadolin
Cup on iga aastane võrkpalli võistlus, mis toimub tavaliselt Veebruari
kuus ning Viljandi Spordihoones. Sellel aastal toimus Sadolin Cup 8.-9.
veebruaril ning ka sel aastal võttis järjekordselt osa Puhja
Gümnaasiumi võistkond.
Mängisime rahvaliigat (N) kuhu kuuluvad 4 neidu ning 2 noormeest. Võistlejaid oli kokku 13. Laupäeval oli meie esimene mäng Abja Gümnaasiumiga. Mäng kulges väga hästi. Servid, tõsted, liikumine ja ründelöögid olid olemas ning võitsime kindlalt. Emotsioonid olid väga laes ning näod olid naerul. Teine mäng meil Pärnu Ühisgümnaasiumiga. Esimesel geimil oli kahjuks meie liikumine platsil napp, aga teisel geimil saime liikumise taastatud, kuid olid enda servi ja ründelöögi vead. Lisaks sellele oli sellel mängul ja platsil kohtunik vägagi ebaõiglane. Paljud sees ja väljasolevad pallid luges ta vastasvõistkonnale. Platsil oli väga palju pingelisi ja närvilisi hetki, mis andis Pärnu ja meie mängule valusa kaotuse. Emotsioonid olid kurvad, ning poldud endaga rahul, sest see mäng oli vägagi mängitav ja võidetav. Sellel päeval oli meil vaid 2 mängu ning alagrupis tulime II kohale (1 võit ja 1 kaotus).
Õhtul toimus Viljandi Pärimusmuusika Aidas võistkondade esitlusõhtu. Seal esines meile rahvatansturühm Vabajalg ja noortebänd, lisaks sellele tutvustati laval võistkondi ja osalejaid.
Järgmisel päeval, (Pühapäeval) oli meie esimene mäng Lähte II võistkonnaga. Mängu alguses ei saanud liikuma ja puudus tugev löök ja tugev serv, et pall maha jääks ning punktide vahe läks suureks. Kahjuks ei jõudnud me seda taastada ning esimene geim läks Lähte II'le. Teisel geimil läks kõik hoopis vastupidi, oli surumist, tulid head servid, ründed/hanid ning mängu julgustus oli olemas ja nii tuli ka võit. Kolmas geim oli väga pingeline, sest meie eesmärk oli siiski see mäng võita ja minna edasi mängima 5.-6. kohale. Punkte tuli nii meile kui vastastele ning olime punktide suhtes pidevalt ühel tasandil. Näitasime oma paremust ning meie eesmärk see mäng võita, oli täidetud. Pool tundi hiljem läksime me vastu Noarootsi Gümnaasiumile, kus pidime tunnistama vastaste paremust ja leppima 6. kohaga.
Mängisime rahvaliigat (N) kuhu kuuluvad 4 neidu ning 2 noormeest. Võistlejaid oli kokku 13. Laupäeval oli meie esimene mäng Abja Gümnaasiumiga. Mäng kulges väga hästi. Servid, tõsted, liikumine ja ründelöögid olid olemas ning võitsime kindlalt. Emotsioonid olid väga laes ning näod olid naerul. Teine mäng meil Pärnu Ühisgümnaasiumiga. Esimesel geimil oli kahjuks meie liikumine platsil napp, aga teisel geimil saime liikumise taastatud, kuid olid enda servi ja ründelöögi vead. Lisaks sellele oli sellel mängul ja platsil kohtunik vägagi ebaõiglane. Paljud sees ja väljasolevad pallid luges ta vastasvõistkonnale. Platsil oli väga palju pingelisi ja närvilisi hetki, mis andis Pärnu ja meie mängule valusa kaotuse. Emotsioonid olid kurvad, ning poldud endaga rahul, sest see mäng oli vägagi mängitav ja võidetav. Sellel päeval oli meil vaid 2 mängu ning alagrupis tulime II kohale (1 võit ja 1 kaotus).
Õhtul toimus Viljandi Pärimusmuusika Aidas võistkondade esitlusõhtu. Seal esines meile rahvatansturühm Vabajalg ja noortebänd, lisaks sellele tutvustati laval võistkondi ja osalejaid.
Järgmisel päeval, (Pühapäeval) oli meie esimene mäng Lähte II võistkonnaga. Mängu alguses ei saanud liikuma ja puudus tugev löök ja tugev serv, et pall maha jääks ning punktide vahe läks suureks. Kahjuks ei jõudnud me seda taastada ning esimene geim läks Lähte II'le. Teisel geimil läks kõik hoopis vastupidi, oli surumist, tulid head servid, ründed/hanid ning mängu julgustus oli olemas ja nii tuli ka võit. Kolmas geim oli väga pingeline, sest meie eesmärk oli siiski see mäng võita ja minna edasi mängima 5.-6. kohale. Punkte tuli nii meile kui vastastele ning olime punktide suhtes pidevalt ühel tasandil. Näitasime oma paremust ning meie eesmärk see mäng võita, oli täidetud. Pool tundi hiljem läksime me vastu Noarootsi Gümnaasiumile, kus pidime tunnistama vastaste paremust ja leppima 6. kohaga.
Autasustamisel tunnustati 1.-3. koha võistkondi, võistkonna parimat mängijat, hasartseimat mängijat kui ka üllatus mängijat.
I koha sai Nõo Reaalgümnaasium, II koha sai Läänemaa ning III koha sai Pärnu Ühisgümnaasium.
I koha sai Nõo Reaalgümnaasium, II koha sai Läänemaa ning III koha sai Pärnu Ühisgümnaasium.
Meie võistkonna parim mängija oli Tauri Talve.
Hasartseim mängija oli Margit Laars.
Üllatusmängija oli Kertu Moisto.
Üllatusmängija oli Kertu Moisto.
Meie
võistkonda kuulusid: Margit Laars, Kertu Moisto, Tairi Toomsalu, Carol
Kivaste, Tauri Talve, Ats Reitsnik, Sten Uras ja Kerttu Siffer.
Lõppkokkuvõttes
mängisime nii, kuidas suutsime ning andsime endast parima. Arvame, et
13st kuuendale kohale on väga hea tulemus. Aitäh kõigile, kes hoidsid
meile nii pöidlaid kui varbaid ning ootame uut aastat, et minna taas
mängima ja saama veel paremat tulemust, kui sel aastal!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar