28.jaanuaril käisin vaatamas teatrietendust “Minu järel, seltsimees!”. Lavastajaks on Tanel Jonas ja peategelasteks Markus Luik, Maria Soomets, Aivar Tommingas, Hannes Kaljujärv, Karol Kuntsel, Riho Kütsar, Merle Jääger, Martin Kõiv, Liisa Pulk, Tarmo Tagamets, Tanel Jonas. Esietendus oli 9.novembril ja seda saab veel vaatama minna kuni 25.maini.
Valisin just sellise etenduse, kuna see oli komöödia ja mulle meeldivadki just sellised, kus saab palju naerda. Tegemist oli etendusega, kus sai naerda juba esimestel minutitel. See rääkis sellest, kuidas üks sukkpükstes mees ehk mees, kes tantsib baletti, põgenes ja teda taga otsiti. Teatrietenduses pauguvad kõik uksed, peitutakse kappi, varjutakse nii teki kui ka vaiba alla, kukutakse kaminasse ning samuti ronitakse korstnast üles. Mulle meeldis see etendus väga, kuna see haaras tervet publikut endaga kaasa. Samuti oli palju selliseid hetki, kus terve saal naeris. Kuna ma väga tihti teatrit ei külasta, vaid pigem kino, siis see etendus oli minu arvates teatri kohta väga hea, kuid mõned nüansid võiks siiski ära märkida. Mulle ei meeldinud, et etendus kestis väga kaua ehk lõpus olin ma juba väsinud. Ning teiseks saabus see lõpp liiga ootamatult ja järsku. Kõige rohkem meeldis mulle aiatööline, sest ta erines teistest tegelastest. Kui ta tuli lavale, siis oli terve saal juba naernud, kuna just tema tekitaski selliseid emotsioone.
| Autor :Gabriela Liivamägi |
| Autor: Gabriela Liivamägi |
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar