esmaspäev, 10. märts 2014

Kuidas õppida viitele?

Intervjuu


Praegune Puhja gümnaasiumi õpilane Inga Konovalova jagas vastuseid, seoses küsimusega “Kuidas õppida viitele?”. Neiu on õppinud koolis 11 aastat alati väga headele tulemustele. Uurime, kuidas on ta suurte saavutusteni jõudnud ja millised on olnud probleemid.


Milline on olnud lemmik tund koolis, miks?


Matemaatika, sest ma saan hästi aru sellest.


Miks otsustasid gümnaasiumi puhja gümnaasiumis läbida?


Sest hea lähedal käia ja juhiload saab tasuta.


Kus ja kuidas kujutad ennast ette viie aasta pärast?


Kujutan ette end magistri lõpetamisel IT erialal.


Kas sinus on tekkinud väsimust või tüdimust kooli ja õppimise suhtes?


Jah, kui on olnud eriti palju töid, siis tekkis tüdimus. Väsimus on olnud magamatuse tõttu.


Kaua kulutad keskmiselt päevas aega kodustele ülesannetele?


Tund ehk.


Milline päev on sinu arvates nädala raskem?


Reede.

3 kommentaari:

  1. Ei oskagi kohe mingisugust seisukohta võtta, intervjueeritav ise on 11 aastat õppinud koolis VÄGA headele tulemustele, aga endiselt vastab küsimustele nii napisõnaliselt. Jääb mulje, et intervjueeritav neiu pole intervjuust ise üldse huvitatud, miks üldse nõustuda siis küsimustele vastama?

    Kristi Rohtmets

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Minu arvamus sellele on siiski positiivne, kuna intervjueeritav oli sellel ajal kodus väga haige ja olen temale väga tänulik, et siiski nõustus küsimustele vastama.

      Kustuta
  2. Alguses kohe ei saanudki aru kellepoolt tehtud on see intervjuu ja siiamaani tegelikult ei saa kuna näen ainult positaja nime milleks on Erle Tamm aga ma ei tea kas ta ka tegi intervjuu. Samuti oleks võinud olla natukene sisukam see tekst ja omapoolne arvamus sellest intervjueeritavast.

    VastaKustuta